+18

Küfürlü bir yazı olacak bu, üzgünüm.. ama bugün bu saatte küfretmek geliyor elimden sadece, bu kadar acizim işte.

Nasıl bir ülkede yaşıyoruz biz.. Polis şiddetinden hükümetten meclisin sığırlarından bahsetmiyorum. İnsanlarından bahsediyorum.. Onlara isyanı aştık artık.. Nasıl bu kadar iğrenç insanlarla aynı ülkenin vatandaşıyım ben???

Lan sığır!!! Hayvan.. ve hatta Göt!!!

Senin devletinin polisi, maaşı benim maaşımdan kesilen vergi ile ödeniyor, asli görevi beni korumak.. buraya kadar anladın mı? Elimde bir silah olsa, ona doğrultsam, kendini korumak için bana şiddet uygulayabilir.. Bir başka insana zarar veriyorsam, o insanı korumak adına bana şiddet uygulayabilir. Durduk yere, kafayı sıyırdıysam, sağa sola saldırıyorsam, beni etkisin hale getirmek için bana şiddet uygulayabilir. Bu durumlarda uygulasın, eyvallah… bunu anladın mı??

Durup dururken yanından geçerken ona küfrettim, bana şiddet kullanamaz, ama beni tutuklayabilir. Yasası var, devlet memuruna hakaret edemem.. Bu kadar hoş görülüyüm bak, buraya kadar anladın mı??

Eğer ben sokakta senin de sömürüldüğün, senin (farkında olacak zekay sahip olmasan da) hayatına da müdahale eden düzene itiraz ediyorsam, seni de savunuyorum ben orospu çocuğu!!!  Bu kadar mı çalışmıyor aklın?

Müslümansın… İnsansın demiyorum, sen böyle bir tanıma uzaksın, farkındayım.. Önemsediğin tek kavram üzerinde konuşuyorum. Hesapta önemsediğin. Oysa bne senin neye inandığını bildiğinden bile emin değilim.. Sahi sen neye inanıyorsun? İnanmak ne biliyor musun?? Sanmıyorum..

Her neyse…,

Müslümansın.. Bir insan ölmüş.. Ölen bir çocuk. 14 yaşında.. Kaç yaşında olursa olsun acı, ama 14 yaşında olması daha acı..

“yaradılanı severim, yaradandan ötürü” bildin mi bu sözü????

İnsanların içi yanıyor.. Aylardır iyileşsin diye dualar etmiş insanlar.. Ölüm acıdır.. Böyle bir ölüm öfke verir..

Müslüman olmak insanın acısına saygı duymayı gerektirmez mi? Senin ahlakında, senin kültüründe bu yok mu? En acılı anında biri gelip anana sövse, yüzüne tükürse, acısından dersin, tepki vermezsin.. Bu kadarına aklın ermiyor mu?

Senin şiddetin yüzünden ölmüş bir insan var, sen hala ne bok yemeye kontrolsüz bir şekilde hala insanlara saldırıyorsun? Ya sen nesin ya?? Literatürde senin gibi bir varlık için tanım var mı?

Tuncelide bir polis memuru biber gazı yüzünden kalp krizi geçirmiş, ölmüş. 30 yaşındaymış. 8 ay önce evlenmiş.. Üzülmedim. Üzülemedim. Sana benziyorum belki yavaş yavaş.. ne küçük düşürücü..

Kendi bokunda boğulmuş, nesine üzüleyim.

Bütün ailesini katlettikten sonra kafasına sıkan adama üzülür müsün?? İşte o yüzden üzülmedim. Sen benim gözümde o adamdan daha kötüsün.. o adam için ne yaşadı da o raddeye geldi diye düşünürsün, yazık lan dersin, neden cinnet geçirdi acaba? Merak edersin hikayesini.

Senin hikayen ne? Hikayen bile yok. Üzerine giydirdikleri o üniformayla kendini bir bok zannediyorsun. Hiçbirşey değilsin sen.. Eziksin..

Beterini yaşa.

Kime ne yaşattıysan, beterini yaşa.. ekmek parası falan değil bu. Vücudunu satan fahişe onurludur, ama ruhunu satan sen bir hiçsin benim gözümde. İsabet ettirdiğin insan başına mı maaş alıyorsun orospu çocuğu? Bonus mu kazanıyorsun? Sana git kafasına gözüne sık mı diyorlar?? Orada ol, yere at lan o biber gazını, tomayı boşluğa sık.. insan lan senin karşındaki.. bu kadar mı vicdanın yok, bu kadar mı insanlıktan çıktın sen?

Çok sinirliyim. Çok üzgünüm. Dün gece uyuyamadım. Uyuyamıyorum. Kalbim sıkışıyor. Nefes alamıyorum..

Nefessiz kal..

Ölmek için yalvar birgün, öleme…

Allahından bul.. 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !